לרתום את כוח הריפוי של מיטוכונדריה

מינוביה משתמשת לראשונה בגישת ה-Mitochondrial Augmentation Therapy (MAT) בתקווה להביא טיפולים משני חיים לאנשים עם חוסר תיפקוד מיטוכונדריאלי.
ממחלות נדירות ועד להזדקנות מינוביה היא מרכז מצויינות מוביל לטיפול על בסיס מיטוכונדריה - פלטפורמה אמיתית לחיים טובים יותר.

תמונת רקע עמוד הבית ילדה עם בועות

מחלות מיטוכונדריאליות הינן קבוצה של מחלות מטאבוליות, נדירות, לעיתים תורשתיות, המאופיינות בסימפוטמים שונים ורבים. מחלות אלו הן תוצאה של תפקוד מיטוכונדריאלי לקוי הנובע מפגמים בגנום המיטוכונדראילי (mtDNA) או הגרעיני ובאות לידי ביטוי בכשלים רב-מערכתיים (שרירים, עצבים, חושים, לב, כליות, כבד והורמונים) שעלולים לייצר מגוון סמפוטומים קשים ולהוביל לתמותה. במסגרת טיפולי חמלה בשיבא, טופלו מספר ילדים החולים במחלות מיטוכנדריאליות כגון: Pearson Syndrom (PS), Kearns-Sayre Syndrome (KSS), Leigh syndrome. כיום אין למחלות אלו טיפול מאושר, וחולים נאלצים להסתמך על טיפול מערכתי תומך בלבד.

מינוביה נוסדה ב 2012 וכיום מונה צוות רב מערכתי של מומחים במחקר, פיתוח וייצור של תרפיה תאית ומיטוכונדריאלית. מרכז הפיתוח של מינוביה בישראל נמצא בטירת הכרמל ואתרים נוספים פועלים בארה”ב ובאירופה.

קרא עלינו

אנו במינוביה, מאמינים כי רק בעזרת עבודה משותפת עם עמותות החולים, דרך שיתופי פעולה עם חוקרים ומרכזים רפואיים מובילים בעולם, נוכל לקדם טיפול משנה חיים לרבבות ילדים ומבוגרים הסובלים ממחלות מיטוכונדריאליות ולבחון את הפוטנציאל של MAT כפלטורמה טיפולית למחלות שכיחות, לרבות מחלות זקנה, המקושרות לאי-תפקוד מיטוכנדריאלי

Home page Science circle
Mitochondrial Dysfunction

הדרך שלנו

לעבוד במינוביה זה בראש ובראשונה לקחת חלק משמעותי בחברה עם חזון להנגיש טיפול תאי מיטוכונדריאלי לחולים רבים ברחבי העולם הסובלים ממחלות קשות, חלקן נדירות וחלקן שכיחות יותר שמקורן בתפקוד מיטוכונדריאלי לקוי

הדרך שלנו

אנחנו עובדים בסביבה חדשנית ודינאמית ומובילים את המדע בתחום התרפיה התאית המיטוכונדריאלית, בשיתוף פעולה הדוק עם מומחים רבים מרחבי העולם. מינוביה, חברה צומחת המייצרת עבור עובדיה הזדמנויות רבות ללמידה והלתפתחות מקצועית ואישית. בסביבת העבודה המגוונת והמאתגרת, לכולנו יש הזדמנות משמעותית להשפיע על העשייה המשותפת

גל

הכירו את הצוות שלנו

לאה בן שושן

“מהיום הראשון שלי במינוביה, ידעתי שאני מצטרפת לחברה חדשנית. מה שלא ידעתי, זה שזה אומר גם להיות חלק ממשפחה תומכת ועוטפת, חלק מצוות שבו כל אחד מביא את הנסיון, האינטליגנציה והיצירתיות, ושיש פה מחוייבות אמיתית לחולים שלנו ולתרומה שלנו לשיפור חייהם. זה אומר להיות חלק ממדע העתיד, בו ליצירתיות אין מגבלה, והמכשולים כל הזמן מוסרים. לתת תקווה ופתרון לחולים שלנו ולמשפחותיהם, גורם לך לרצות לעבוד אפילו יותר עבורם.”

לאה בן שושן
מנהלת ניסויים קליניים

לעבוד במינוביה משמעותו להיות חלק מסטארטאפ חדשני ושאפתני, שהעובדים בו מונעים ממטרה אחת: לתת תקווה לחולים ולמשפחותיהם, באמצעות טיפול המשלב מיטוכונדריות ותאים.

בשבילי, זו הזדמנות להשתלב ולהתפתח בעולם הסטארטאפ הביוטכנולוגי.

לימור בוקין
חברה בצוות בקרת איכות

הצטרפו לצוות